ذوالفقارنسب: روسیه با کمک تماشاچیانش شانس بالاتری دارد۱۲۱۲ نظر

ذوالفقارنسب: روسیه با کمک تماشاچیانش شانس بالاتری دارد

ذوالفقارنسب: روسیه با کمک تماشاچیانش شانس بالاتری دارد

از نظر مربی سابق تیم ملی، اوروگوئه و روسیه شانس های اول صعود هستند.

ورزشی ایلنا، بیژن ذوالفقارنسب در رابطه با دیدار دو تیم اوروگوئه و عربستان گفت فکر می کنم این یکی از ضعیف ترین بازی های افتتاحیه تاریخ باشد. چرا که روسیه استثنائا در رنکینگ بین المللی جایگاه خوبی ندارد و دلیل اصلی آن، عدم حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی است و در هفت بازی دوستانه خود تنها شش گل به ثمر رسانده است. عربستان هم وضعیت مناسبی ندارد. البته دو بازی دوستانه خوب با ایتالیا و آلمان برگزار گرد که هر دو بازی را با نتیجه دو بر یک واگذار کرد. دو تیم در مجموع و از نظر آماری شرایط خوبی ندارند اما به نظرم روسیه می تواند با حمایت تماشاچیانش، یک پیروزی بدون دغدغه را کسب کند.

وی افزود ساختار دفاعی روسیه به دلیل مصدومیت بازیکنان میانی این تیم در خط دفاع از اقتدار بالایی برخوردار نیست و در فاز تهاجمی هم خوب نیستند، اما خط میانی این تیم بسیار توانمند و ماهرانه در حملات شرکت می کند.

پیشکسوت باسابقه فوتبال کشورمان در رابطه با حریف عربستانی هم گفتک آن ها در مجموع تیم خوبی ندارند اما شاید با استفاده از بعضی بازیکنان سرعتی بتوانند روسیه را اذیت کنند. به نظرم در کل اوروگوئه و روسیه از این گروه شانس صعود دارند.