فرهنگ شهادت طلبی، رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی است۱۲۱۲ نظر

فرهنگ شهادت طلبی، رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی است

فرهنگ شهادت طلبی، رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی است

پایگاه خبری پلیس، دکتر "مهدی مقدسی" در مراسم تشییع با شکوه شهید مدافع وطن " علي اکبر معصومی نژاد" گفت امنیت و آسایش  جامعه امروز ما حاصل تلاش و جان فشانی های شهدا است و بی تردید برای حفظ و نگهداری این دستاورد مهم، همه باید همواره تلاش  کنند و در دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی با یکدیگر همراه  و متحد باشیم.

وی تقويت انسجام و وحدت ملي را مهم ترين دستاورد خون مطهر شهدا دانست و تصریح کرد امنیت ايران اسلامي در همه عرصه ها به برکت خون شهدا است و همواره باید خودمان را مدیون خون آنها بدانیم.

وی زنده نگه داشتن و ادامه راه این عزیزان را از وظایف اصلی فرزندان این سرزمین دانست و اظهار داشت فرهنگ شهادت طلبی رمز اقتدار و ماندگاری انقلاب اسلامی  و اساس همه کارها و فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و علمی امنیت است و این امنیت بی تردید مدیون ایثار خون شهیدانی چون شهيد "معصومی نژاد" است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد شهدا با ايثار و فداکاري هاي مثال زدني، شجاعانه در راه اعتلاي امنيت و آرامش کشور تا پاي جان ايستادگي کردند تا پرچم امنيت در کشور پر افتخار ايران اسلامي هميشه در اهتزاز بماند.

مقدسی در پایان پاسداري از ارزش هاي نظام و حفظ خون شهدا را بسيار با اهميت دانست و افزود امنیت امروز کشور ما به برکت جانفشاني شهدا است و همگان باید همواره ادامه دهنده واقعي راه شهيدان باشیم و با تمام وجود از آرمان هاي مقدس اين عزيزان پاسداري کنيم .#