«ترانه علیدوستی» هدف حمله ضدانقلاب قرار گرفت +عکس۱۲۱۲ نظر

«ترانه علیدوستی» هدف حمله ضدانقلاب قرار گرفت +عکس

«ترانه علیدوستی» هدف حمله ضدانقلاب قرار گرفت +عکس

به گزارش سرویس سیاسی جام نیـوز، عصر روز سه شنبه پارلمان کانادا طرح توقف فوری هرگونه مذاکرات جاری با جمهوری اسلامی و معرفی سپاه پاسداران به عنوان یک سازمان تروریستی را تصویب کرد.

 

پیش از تصویب این طرح ، بیژن احمدی، رئیس کنگره ایرانیان کانادا، با تشکیل کمپینی سعی کرد که از تصویب این طرح جلوگیری کند.

 

وی با انتشار توئیتی از کاربران فضای مجازی خواست که به کمپین icc بپیوندند و با امضای خود نمایندگان پارلمان کانادا را از تصویب این طرح منصرف کنند.

 

اما نکته جالب ماجرا آن جایی رقم می خورد که ترانه علیدوستی، بازیگر مطرح کشورمان، توئیت بیژن احمدی را بازتوئیت می کند تا به نوعی مخالفت خود را با تصویب چنین طرحی در پارلمان کانادا اعلام کند.

 

 

پس از این اتفاق کانال های تلگرامی معاند همچون آمدنیوز و همچنین کاربران ضد انقلاب توئیتر حملات خود، به ترانه علیدوستی را آغاز کرده و الفاظ تندی را علیه وی به کار میبرند تا جایی که به وی لقب وطن فروش را می دهند!

 

 

حمله به سلبریتی ها و هنرمندان مردمی که از ایران و در برابر دشمنان دفاع می کنند پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده است و افرادی همچون حسام نواب صفوی، پرویز پرستویی، شهاب حسینی، پروانه معصومی و .... نیز تاکنون هدف حمله ضدانقلاب و رسانه های معاند قرار گرفته بودند که این موضوع خود نشان از عداوت آنان با هنرمندان کشورمان دارد.

 

107