راموس: بهتر از هیه رو برای جانشینی لوپتگی نداشتیم ۱۲۱۲ نظر

راموس: بهتر از هیه رو برای جانشینی لوپتگی نداشتیم

راموس: بهتر از هیه رو برای جانشینی لوپتگی نداشتیم

کاپیتان تیم ملی اسپانیا درباره اتفاقات روز گذشته در اردوی لاروخا صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، سرخیو راموس در نشست خبری بازی با پرتغال و در واکنش به اتفاقات روز گذشته گفت  باید هر چه زودتر این اتفاق را پشت سر گذاشته و دیگر به آن فکر نکنیم. روز گذشته لحظاتی را تجربه کردیم که برای کسی خوشایند نبود. لوپتگی نقش اول را در صعود ما به جام جهانی داشت و کارهای بزرگی انجام داد ولی در هر صورت، نام اسپانیا مقدم تر از هر نام دیگری است.

کاپیتان تیم ملی اسپانیا ادامه داد  هیچکس در چنین شرایطی بهتر از هیه رو برای جانشینی لوپتگی نبود. اخراج لوپتگی اتفاق مهمی بود ولی سال هاست که همه ما هیه رو را ستایش می کنیم و امیدوارم که بتوانیم با او به رویاپردازی های مان ادامه دهیم.

راموس در مورد روند مذاکراتش با رئیس فدراسیون، پیش از برکناری لوپتگی اظهار داشت  من کاپیتان هستم و کاپیتان ها معمولا در این موارد، اطلاعاتی بیشتر از سایر بازیکنان دارند. من حق نظر دادن داشتم ولی نتوانستم مانع برکناری لوپتگی شوم. در ادامه ترجیح دادم خودم را کنار بکشم.

راموس در پایان گفت هر چه زودتر این قضیه را فراموش کنیم، برای همه بهتر است. فردا جام جهانی برای ما شروع می شود و بازی بزرگی برابر پرتغال داریم. امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم. همه ما یک رویا داریم و آن هم قهرمانی جهان است. اتفاق روز گذشته باعث متحد تر شدن ما خواهد شد و معتقدم لوپتگی در کسب هر موفقیت ما در جام نقش اصلی را خواهد داشت.