آخرین وضعیت آرای مردمی مسابقه «مسابقه دستم را بگیر»۱۲۱۲ نظر

آخرین وضعیت آرای مردمی مسابقه «مسابقه دستم را بگیر»

آخرین وضعیت آرای مردمی مسابقه «مسابقه دستم را بگیر»

هشت گروه در برنامه «دستم را بگیر» بیشترین آرای مردمی را کسب کردند.

به گزارش  ایلنا، آرای مردمی برنامه رئالیتی شو «دستم را بگیر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سعید ابوطالب تا این مرحله از پخش مشخص شد.

گروه ۱ با سرپرستی ایمان کحوری در منطقه جنوب کرمان، گروه ۲ متشکل از زوج جوان تهرانی با موضوع کمک به یک دختر بچه بیمار در جزیره مینوی خرمشهر، گروه ۳ متشکل از دو دانشجوی تهرانی با موضوع جلوگیری از فروش کلیه، گروه ۵ به سرپرستی خانم شکوفه نوری با موضوع اهدای عضو، گروه ۷ به سرپرستی آقای امیری در شهرستان آران و بیدگل، گروه ۸ به سرپرستی خانم شاهوردی در مشهد مقدس، گروه ۶ با موضوع بچه‌های کار در تهران و گروه ۴ با موضوع کولبری در کردستان به ترتیب بیشترین رأی مردمی را به دست آوردند. البته هنوز زمان برای  انتخاب مردمی گروه‌های داوطلب وجود دارد.

برای شرکت در این رقابت خَیرانه هشت گروه داوطلب انتخاب شدند و ماه‌ها در این مسابقه حضور داشتند.

هدف از مستند - مسابقهٔ «دستم را بگیر» به تصویر کشیدن فعالیت افراد خیر جامعه است که با انگیزه‌های شخصی سعی در شناخت موضوعاتی مثل بچه‌های کار، کولبران، بازماندگان از تحصیل در مناطق دور دست، بیماران خاص و دیگر نیازمندان و آسیب دیدگان اجتماعی دارند و قصد یاری رساندن به آن‌ها بدون استفاده کمک از نهادها و امکانات دولتی را دارند. «یک نفر را به زندگی برگردانیم» شعار این برنامه است.

رئالیتی شو «دستم را بگیر» روزهای زوج شب‌ها ساعت 21 از شبکه افق پخش می‌شود.