روند مقابله با قاچاق کالا و ارز رو به رشد است۱۲۱۲ نظر

روند مقابله با قاچاق کالا و ارز رو به رشد است

روند مقابله با قاچاق کالا و ارز رو به رشد است

فرمانده ناجا گفت روند مقابله با قاچاق کالا و ارز رو به رشد است، اما ایده ال ما نیست و تا رسیده به نقطه ایده‌ال فاصله داریم.

ایلنا، سردار اشتری در گردهمایی روسای پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور گفت    مبارزه با کالای قاچاق یکی از مهمترین اولویت های ما در پلیس آگاهی است و از لحاظ ریالی افزایش ۴۰ درصدی در کشف کالا داشتیم.

فرمانده ناجا تصریح کرد با توجه به اینکه مقام معظم رهبری در ابتدای امسال تاکیدات زیادی بر استفاده از کالای داخلی داشتند باید دستگاه‌ها سهم خود در برخود با کالای قاچاق و ازر را بدانند و در این راستا همگام با پلیس عمل کنند.

سردار اشتری در ادامه با اشاره به مبارزه پلیس با جرایم خشن و قتل و اینکه با اقتدار با مسببن این امر برخورد خواهد کرد، گفت پلیس بر نمی‌تابد که یک شخص با سلاح نظم و امنیت را برهم بزند و با قاطعیت با آن برخورد خواهد کرد.

وی با اشاره به اولویت نیروی انتظامی افزود اولویت‌های نیروی انتظامی در ابتدای امسال مشخص شده و مهمترین اولویت‌های پلیس آگاهی ناجا مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مبارزه با جرایم خشن، مبارزه با سرقت و مبارزه با جرایم اقتصادی است.

این مقام عالی انتظامی در خصوص مبارزه با قاچاق کالا و ارز خاطرنشان کرد پلیس آگاهی باید با اشراف اطلاعاتی بر مرزها، گلوگاه‌ها و انبارهای داخلی عرصه را بر قاچاقچیان کالا و ارز تنگ کند.

سردار اشتری ادامه داد روند مقابله با قاچاق کالا و ارز رو به رشد است، اما ایده ال ما نیست و تا رسیده به نقطه ایده ال فاصله داریم.

ادامه دارد...