برنامه کارگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تابستان اعلام شد۱۲۱۲ نظر

برنامه کارگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تابستان اعلام شد

برنامه کارگاه‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای تابستان اعلام شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا از روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، محمدرضا زمردیان معاون فرهنگی این نهاد گفت آموزش رفتارهای صحیح اجتماعی و مهارت‌های زندگی به کودکان و نوجوانان و آگاه‌سازی کامل خانواده‌ها از نیازهای مهم کشور است که کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به سهم خود تلاش دارد تا از ظرفیت‌های موجود در راستای رسیدن به این مهم در سراسر کشور بهره ببرد.

زمردیان با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی «نه گفتن»، «چگونگی برقراری ارتباط موثر»، «روابط والدین و فرزند»، «مهارت دوست‌یابی»، «مسوولیت‌پذیری» و... در مراکز کانون، تصریح کرد در کنار سایر فعالیت‌های آموزشی و کارگاهی کانون، تابستان سال جاری شاهد برگزاری دوره‌های تخصصی ادبی، فرهنگی و هنری با حضور چهره‌ها و هنرمندان شاخص کشور خواهیم بود. این کارگاه‌ها در رشته‌های متنوعی چون شعر، داستان‌نویسی، گویندگی، قصه‌گویی، کارگردانی، بازیگری فیلم و نمایش، رباتیک و... برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیش‌تر در شهرستان‌ها به مراکز فرهنگی هنری کانون و یا پایگاه خبری کانون پرورش فکری به نشانی www.kanoonnews.ir و در تهران به مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری واقع در خیابان حجاب مراجعه کنند و یا با شماره تلفن‌های 88971364 و 88971366 تماس بگیرند.

انتهای پیام/