امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران در جرتا باشم۱۲۱۲ نظر

امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران در جرتا باشم

امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران در جرتا باشم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صبح امروز‌ با حضور وزیر ورزش و جوانان (شنبه – 16 تیرماه) برگزار و کیمیا علیزاده تنها بانوی مدال‌‌آور المپیکی کشورمان به عنوان پرچمدار ایران در بازی‌های آسیایی 2018 – جاکارتا معرفی شد.

کیمیا علیزاده با اشاره به این خبر گفت برای دومین مرتبه است که به عنوان پرچمدار کاروان ورزشی ایران انتخاب می‌شوم؛ باعث افتخار من است که مورد اعتماد دوباره مسئولین قرار گرفته و امیدوام بتوانم به خوبی پاسخگوی اعتماد آنها باشم.

وی افزود این موضوع که وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک و سایر مسئولین به ورزش بانوان اهمیت می‌دهند و پرچمداری رویدادی مهم همچون بازی‌های آسیایی را از میان بانوان انتخاب می‌کنند قطعا انگیره ورزشکاران این بخش را دوچندان می‌کند.

علیزاده در پایان گفت پیش از این نیز در المپیک 2014 نوجوانان به عنوان پرچمدار انتخاب شدم و توانستم در نخستین حضورم طلای این مسابقات را کسب نمایم و تمام تلاشم را می‌کنم در این دوره علاوه بر پرچمداری نماینده شایسته‌ای برای کشورم باشم و با خوشرنگ‌ترین مدال به ایران بازگردم.