امکان پرداخت اقساطی حق بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر۱۲۱۲ نظر

امکان پرداخت اقساطی حق بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر

امکان پرداخت اقساطی حق بیمه اعضای صندوق اعتباری هنر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، در اطلاعیه صندوق اعتباری حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران، در خصوص ثبت‌نام بیمه درمان تکمیلی مشمولین طرح تکریم و مستمری آمده است

به منظور خدمات‌رسانی هرچه بیشتر به عزیزان مشمول طرح تکریم و مستمری صندوق اعتباری هنر، برای اولین‌بار تصمیمی اتخاذ شده تا این با مراجعه به وب سایت صندوق تا پایان پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه از مزایای پرداخت اقساطی حق بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

مشمولین طرح تکریم و مستمری می‌توانند حق بیمه سالانه خود و افراد تحت‌‌تکفل را به صورت تقسیط از محل مقرری ماهانه پرداخت کنند. چنانچه مبلغ حق بیمه بیشتر از دریافتی تا پایان سال باشد مابه‌التفاوت آن در ابتدا نقداً دریافت می‌شود و مابقی به صورت ماهانه کسر می‌شود.

شرح خدمات و سقف هزینه پرداختی بیمه تکمیلی امسال اعضای صندوق اعتباری هنر همانند سال گذشته در قالب سه طرح «امید»، «آرامش» و «رفاه» ارائه شده و هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران می‌توانند از بین این طرح‌ها نسبت به انتخاب یک طرح اقدام کنند.

این نکته را باید در نظر داشت که طرح انتخابی فرد اصلی برای افراد تحت تکفل نیز یکسان است. همچنین مبلغ طرح انتخابی برای هر نفر تحت پوشش به صورت مجزا خواهد بود.

خدمات بیمه تکمیلی این دوره از تاریخ ۹۷/۴/۱ تا ۹۸/۳/۳۱ برقرار خواهد بود. همچنین مدت زمان ثبت نام بیمه تکمیلی اعضای صندوق اعتباری هنر به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

انتهای پیام/