پورعلی گنجی: فکر نمیکردم علیرضا پنالتی رونالدو را بگیرد ازهر نظر شایسته صعود بودیم۱۲۱۲ نظر

پورعلی گنجی: فکر نمیکردم علیرضا پنالتی رونالدو را بگیرد ازهر نظر شایسته صعود بودیم

پورعلی گنجی: فکر نمیکردم علیرضا پنالتی رونالدو را بگیرد ازهر نظر شایسته صعود بودیم

مدافع تیم ملی درباره حضور در جام جهانی، رویارویی با رونالدو و آینده فوتبالی اش صحبت کرد

به گزارش ایلنا ، مرتضی پورعلی گنجی مدافع  تیم ملی ایران درجام جهانی با اشاره به نمایش قابل تحسین بازیکنان تیم ملی ایران در جام جهانی گغت بازیکنان ما در این جام درخشیدند و بازی تیم ملی  کشورمان درجام جهانی روسیه دربرابر حریفان خیلی سخت بود و خودم هم به عنوان مدافع آخر کار دشواری را درمقابل مهاجمان حریف داشتم  

وی با اشاره به اینکه با دعوت  نشدن سید جلال وظیفه ما سنگین شد افزود   اما بخوبی من ، روزبه چشمی و سید مجید حسینی با تلاش زیاد کاردفاعی را انجام دادیم و فکر میکنم که موفق بودیم 

 پور علی گنجی همچنین گفت  بنظرم پیشرفت خوبی کردم و با توجه به نطر کی روش که علاقه داشت من به عنوان یک مدافع درتیم ملی باشم از عملکردم راضی ام.  

 وی با اعلام این مطلب که پژمان  منتظری به عنوان یک بازیکن باتجربه خوب به ما کمک کرد به دوران بازیگری خود پرداخت و گفت من برای رسیدن به تیم ملی بزرگسالان هدف گذاری کرده بودم وخدارو شکر که با تلاش زیاد به تیم ملی رسیدم 

مدافع تیم ملی  با عنوان این مطلب که درچین و قطر تجربه فوتبالی خوبی کسب کردم افزود خیلی چیزها از مربیان داخلی وخارجی یادگرفتم.

مدافع ملی پوش کشورمان گفت درجام جهانی اشتباه کردن بعنی گل خوردن و نباید اشتباه کرد.

وی درخصوص بازی با مراکش درجام جهانی اظهار داشت  ما در بازی با مراکش با دوحمله سریع توانستیم روی دروازه مراکش خطرساز بشویم و به گل هم رسیدیم

پورعلی گنجی دررابطه پنالتی روی رونالدو گفت من فکر نمیکردم علیرضا ضربه رونالدو  را بگیرد و پس از مهار ضربه پنالتی از طرف بیرانوند من آمدم  به بیرانوند گفتم علی بلند شو باید گل بزنیم.

مدافع تیم ملی افزود موقع بازی ، رونالدو ابهت خاصی داشت اما تو بازی با ما چون نمی توانست کاری بکند عصبی شده بود و پایان بازی هم به بازیکنان ایرانی بی احترامی کرد.  

مرتضی پورعلی گنجی همچنین گفت رونالدو الان نسبت به گذشته کیفیت بازی اش کم شده واین هم بخاطر سن بالاش هست. 

وی آنگاه با اشاره به بازی با پرتغال و حذف از جام جهانی و گریه اش درآغوش پپه بازیکن پرتغال در پایان بازی گفت من اون لحظه نتونستم خودم را کنترل کنم چون حذف شده بودیم و میدونستم که مردم ما دیگه شادی خودشون رو ازدست دادند. 

 پورعلی گنجی عملکرد تیم ملی را عالی توصیف کرد و گفت  ما درپایان رقابت با پرتغال حسرت می خوردیم که میتوانستیم صعود کنیم و افسوس که حذف شدیم چراکه ما ازهر نظر شایسته بودیم. 

 مدافع ملی پوش تیم ملی همچنین ا فزود   ما بازی تدارکاتی خوب ، امکانات و لباس و محیط تمرینی خوبی نداشتیم و برعکس حریفان ما  بالاترین امکانات به روز را داشتند 

پورعلی گنجی همچنین با عنوان این مطلب که‌ عملکردم درجام جهانی خوب بوده وخودم راضی هستم گفت تیم ملی هم خیلی عملکرد خوبی داشت. 

وی در مورد تیم سابق اش گفت   مبلغی را به السد پشنهاد دادم که قبول نکردند و حس کردم که موقع رفتن من از قطر هست و شاید به ترکیه بروم و البته الان دوست دارم در فوتبال پیشرفت کنم و الان من از السد قطر خداحافظی کردم و بازیکن السد نیستم. 

پورعلی گنجی همچنین تیم فرانسه را تیم محبوب خودش خواند و افزود فکرکنم تیم ملی فرانسه با ستاره هایی که دارد قهرمان جام جهانی شود.