درگیری در ورزشگاه آزادی، هواداران تراکتورسازی ‌حفاظ‌ها را شکستند (ویدیو)۱۲۱۲ نظر

درگیری در ورزشگاه آزادی، هواداران تراکتورسازی ‌حفاظ‌ها را شکستند (ویدیو)

درگیری در ورزشگاه آزادی، هواداران تراکتورسازی ‌حفاظ‌ها را شکستند (ویدیو)

استقلال و تراکتورسازی در هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می‌روند.

ورزشی ایلنا، استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز از ساعت 20 30 امشب در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم می‌روند تا حساس‌ترین دیدار هفته سوم لیگ هجدهم را برابر هم برگزار کنند. این دیدار به شکل سنتی همیشه از بازی‌های جذاب لیگ برتر بوده است و حالا با حضور چند چهره ویژه و جدید در ترکیب دو تیم حساسیت بیشتری هم پیدا کرده است. با گزارش لحظه به لحظه از اخبار و اتفاقات پیرامون این بازی همراه ما باشید

 

18 00* در بخشی از سکوها که هواداران تراکتورسازی در آن مستقر بودند، درگیری بین آنها و ماموران پیش آمد که دو تن از ماموران مضروب و به بیمارستان منتقل شدند.

17 30* ماموران ورزشگاه به قصد برقراری نظم و امنیت ورزشگاه سعی دارند مانع از هواداران تراکتورسازی شوند که درگیری شدیدی میان آنها ایجاد شده است.

17 15* تعدادی از هواداران تراکتورسازی حاضر در ورزشگاه با شکستن حفاظ بین جایگاه‌ها، به جایگاه مجاور رفتند.

17 00* وینفرد شفر ترکیب 11 نفره استقلال را اعلام کرد و طی آن آبی‌پوشان تنها یک نفر از بازیکنان جدیدشان را در ترکیب اصلی به کار گرفته‌اند که مرتضی تبریزی است.

15 30* تصاویری از حضور طرفداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۴-۳۴-۲۱

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۴-۵۶-۰۸ (2)

14 50* تصاویری از حضور هواداران استقلال در استادیوم آزادی

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۵-۰۸-۴۷

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۵-۰۹-۳۸

13 10* رونمایی از طرح پیراهن تراکتورسازی در بازی امروز

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۴-۱۳-۰۴

11 42* باشگاه استقلال فهرست 18 نفره خود برای بازی با تراکتورسازی با معرفی کرد و بازیکنان جدید این تیم از جمله گرو، نویمایر و تبریزی در آن حضور دارند.

10 50* هواداران تراکتورسازی از ساعات اولیه صبح مقابل درب ورزشگاه آزادی جمع شده‌اند و در انتظار ورود به ورزشگاه برای حمایت از تیم خودشان هستند.

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۱-۵۷-۰۹

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۱-۴۱-۳۸

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۲-۳۶-۲۳

photo_۲۰۱۸-۰۸-۱۰_۱۲-۳۸-۴۱

 

/

10 15* اگرچه توشاک هنوز تصمیم نهایی خود برای ترکیب اصلی تیمش مقابل استقلال را اعلام نکرده است ولی شنیده‌ها از حضور اشکان دژاگه و مسعود شجاعی در ترکیب اولیه تیم خبر می‌دهد.