تداوم حضور در بازارهای جهانی مدیران خلاق و جسور می طلبد۱۲۱۲ نظر

تداوم حضور در بازارهای جهانی مدیران خلاق و جسور می طلبد

تداوم حضور در بازارهای جهانی مدیران خلاق و جسور می طلبد

سیاسی ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری امروز -سه شنبه- از سالن های مختلف گروه صنعتی ایران خودرو بازدید و در جریان فعالیتهای این گروه قرار گرفت.

معاون امور مجلس ریاست جمهوری در پایان بازدید از این مجموعه گفت طرحهای توسعه ای اقدامات انجام شده در ایران خودرو نشان می دهد مدیریت ارشد آن توانسته است با تکیه بر نیروی خلاقیت و سختکوشی مهندسان و کارکنان ایرانی موانع را پشت سر بگذارد و به بالندگی برسد.

وی با بیان اینکه فعالیت های انجام شده نشان دهنده تحقق پیام امام راحل مبنی بر ما می توانیم است، گفت آقای یکه زارع و همکارانش توانسته اند این صنعت در آستانه ورشکستگی را با تکیه بر نیروی کار مومن از زیاندهی فزاینده به سود دهی امیدبخش برساند.

معاون امور مجلس ریاست جمهوری با اشاره به تحریم های اقتصادی و شرایط دشوار صنعت خودروسازی در سال های گذشته تصریح کرد حمایت از این صنعت نه از طریق حمایت های کاذب یارانه ای بلکه باید با حمایت از اندیشه ورزان فعال در این بخش صورت بگیرد که قدرت رقابت دارند و موانع از پیش پای آنان برداشته شود.

انصاری یادآور شد خودروسازی صنعت پیچیده و متشکل از تمام دانش فنی کشور است به طوری که یک خودرو به تنهایی نمایشگاهی از توانایی های مختلف در بخش های گوناگون صنعت کشور است.

به گزارش ایرنا مدیران این گروه قبل از شروع بازدید معاون امور مجلس از گروه خودروسازی ایران خودرو، گزارشی از آخرین فعالیتهای آن ارائه کردند.

سیام(3)**2021**1449