کشورهای وابسته منطقه دیکته دشمنان اسلام را انشا نکنند۱۲۱۲ نظر

کشورهای وابسته منطقه دیکته دشمنان اسلام را انشا نکنند

کشورهای وابسته منطقه دیکته دشمنان اسلام را انشا نکنند

به گزارش ایرنا از روابط عمومی کل سپاه، دریادار پاسدار علی فدوی این مطلب را روز سه شنبه در مراسم رونمایی از نخستین هواپیمای دوزیست که در داخل کشور طراحی و ساخته شده، عنوان کرد.
فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود در سازمان رزم نیروی دریایی سپاه متناسب با نیازمندی های اطلاعاتی، دفاعی و عملیاتی در جغرافیای خلیج فارس و تنگه هرمز ظرفیت ها و قابلیت های گوناگونی را در اختیار گرفته ایم.

** هواپیمای دوزیست به تولید انبوه می رسد
وی ادامه داد بکارگیری پرنده های دوزیست با قابلیت های اطلاعاتی، عملیاتی و امدادی از جمله ظرفیت هایی است که امروز از مرحله مختلف گذشته و با بومی سازی این تکنولوژی به تولید انبوه خواهد رسید.
دریادار فدوی خاطرنشان کرد با ساخت پرنده دریایی شش نفره دوزیست بومی، ایران به جمع اندک کشورهای دارای فناوری ساخت هواپیماهایی در این رده پیوست.
سردار فدوی با اشاره به شکل گیری قدرت بازدارندگی و اقتداری مبتنی بر اشراف اطلاعاتی و پیش بینی تهدیدات در حوزه دریایی و دفاع از جغرافیای خلیج فارس و تنگه هرمز افزود اگر امروز کشوری به فکر تعرض نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران باشد، یا به دنبال راهی برای خودکشی و نابودی است و یا دچار جنون، مستی و زوال عقل شده است.
وی با مخاطب قرار دادن برخی حکومت های مرتجع در منطقه گفت کشورهای وابسته منطقه باید به خود بیایند و دیکته دشمنان اسلام را انشا نکنند زیرا دشمنان قسم خورده جهان اسلام، به چیزی غیر از نابودی سرمایه ها و زیرساخت های ملت های اسلامی نمی اندیشند.
مراسم رونمایی از نخستین هواپیمای دوزیست با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در بندرعباس برگزار شد و این دستاورد در اختیار سازمان رزم نیروی دریایی سپاه قرار گرفت.
اجتمام(1) ** 7029 ** 1071