سونیا گماری: به مدال بازیهای آسیایی قانع نیستم۱۲۱۲ نظر

سونیا گماری: به مدال بازیهای آسیایی قانع نیستم

سونیا گماری: به مدال بازیهای آسیایی قانع نیستم

بانوی قایقران تیم ‌ملی اسلالوم گفت من اهداف بزرگی در سر دارم و هیچ گاه از رسیدن به موفقیت سیراب نمی شوم و یک مدال برنز انگیزه‌هایم را کم نمی‌کند.

سونیا گماری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره شرایط تمرینی خود، اظها‌ر کرد به تازگی تمرین‌های اصلی را در کیش آغاز کرده‌ام. البته مربی کنارم نیست و خانم اشرف کنار بچه‌های کایاک هستند و به آنها تمرین می‌دهند. تمرین‌هایم را ادامه می‌دهم و منتظر هستم ببینم که فدراسیون چه اقداماتی را انجام می‌دهد.

گماره در ادامه افزود به دلیل این که کانو در المپیک حاضر نیست به همین دلیل خانم اشرف کنار من نیستند، چرا که قایقرانان کایاک برای گرفتن سهمیه المپیک تلاش می‌کنند و در اولویت هستند.

او درباره ر‌قا‌بت‌های پیش روی خود گفت فعلا هیچ مسابقه رسمی و مهمی پیش روی من نیست. تمرین می‌کنم تا بدنم آماده باشد و اگر فدراسیون ر‌قا‌بتی برایم تدارک دید بتوانم در آن شرکت کنم. البته ماه پیش کاپ مالزی بود، اما نمی دانم به چه دلیل کنسل شد.

دارنده مدال برنز باز‌ی‌های آ‌سیا‌یی در پایان گفت من اهداف بزرگی در ذهن دارم و می‌خواهم کارهای مهمی را انجام بدهم . هیچ گاه از رسیدن به موفقیت سیراب نمی شوم و یک برنز باز‌ی‌های آ‌سیا‌یی نه تنها انگیزه من را کم نکرده،‌ بلکه باعث شده برای خوش رنگ‌تر شدن این مدال تلاش بیشتری کنم بنابراین با آن مداب قانع نشده‌ام.

انتها‌ی‌ پیا‌م