منتظر نظر خانوادگان قربانیان برای بازگشت پیکر دفن شدگان در مکه هستیم۱۲۱۲ نظر

منتظر نظر خانوادگان قربانیان برای بازگشت پیکر دفن شدگان در مکه هستیم

منتظر نظر خانوادگان قربانیان برای بازگشت پیکر دفن شدگان در مکه هستیم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، سعید اوحدی رئیس سازمان حج و زیارت عصر امروز با خانواده حاج سیدنصرالله جعفری یکی از جان‌باختگان فاجعه منا که هنوز پیکرش به کشور بازنگشته در روستای هندوکلای شهرستان قائم‌شهر دیدار کرد.

 

رئیس سازمان حج و زیارت در این دیدار گفت جان‌باختگان فاجعه منا افرادی بودند که خداوند آنها را گلچین کرد و در مکانی جان خود را از دست دادند که جای پای انبیا بوده است.

 

سعید اوحدی اظهار کرد تاکنون سعی شده به دیدار ‌تعدادی از خانواده جان‌باختگان فاجعه منا در شهرهای مختلف کشور برویم و این مجموعه بازدیدها با دیدار خانواده جان‌باخته فاجعه منا در قائم‌شهر در استان مازندران پایان می‌یابد.

 

وی با اشاره به اینکه هدف اصلی دیدار با خانواده‌های که هنوز چشم‌انتظار عزیزان خود از مناسک حج هستند،افزود وظیفه ما عرض ارادت و پیگیری همه مشکلات این خانواده‌ها است.

 

رئیس سازمان حج و زیارت تصریح کرد خداوند در قرآن می‌فرمایند کسانی که در راه خدا کشته شدند و همیشه شاد و خوشحال هستند و این نعمتی که خداوند به کسانی که جمع آنها ملحق نشدند، بشارت می‌دهد.

 

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به مقام شهید و شهادت بیان کرد خانواده جان‌باخته‌گان فاجعه باید تسلیم رضای خداوند شوند.

 

وی خاطر نشان کرد برای انتقال پیکر برخی جان‌باخته‌گان منا که در مقبره‎الشهدای عربستان دفن هستند منتظر نظر نهایی خانواده آنها هستیم و هر چه آنها تصمیم بگیرند برای انتقال یا ماندن پیکر آنها تصمیم‌گیری می‌شود.