رئيسعلي ، ” کره بندي و عباسي " را به رهپويان آرامش رساند۱۲۱۲ نظر

رئيسعلي ، ” کره بندي و عباسي " را به رهپويان آرامش رساند

رئيسعلي ، ” کره بندي و عباسي " را به رهپويان آرامش رساند

 

به گزارش پايگاه خبري پليس، تيم فيلم سازي رهپويان آرامش به سرپرستي و تهيه کنندگي سرگرد حسين بشيري از اداره کل امور هنري و مناسبت هاي ناجا در حالي بوشهر را به مقصد تهران ترک کردند که ثبت کننده خاطرات شيرين و بياد ماندني از لحظه به لحظه زندگي و نحوه شهادت دلير مردان خطه شهيد پرور استان بوشهر بودند.

حضور اين تيم فيلم سازي در شهرستان " گناوه " و " دشتستان " با هدف ساخت مستند زندگينامه شهيداني که در راه مبارزه با قاچاقچيان و سوداگران مرگ به شهادت رسيده اند ، بود .

وي شهادت را نقطه تعالي دفاع در راه ارزش هاي حاكم بر جامعه دانست و از خون شهدا به عنوان ضامن امنيت کشور ياد کرد .

بشيري افزود درود و رحمت خداوند بر خانواده هاي معظم شهيدان که با تربيت صحيح و اصولي جوانان غيور و دلير خود ، ادامه حيات انقلاب و نظام جمهوري اسلامي در سرزمين مان را تضمين مي کنند .

وي تصريح کرد من و تمام گروه فيلم سازي رهپويان آرامش تلاشمان بر اين است که زندگي و شخصيت اين شهيدان بزرگوار را به نحو احسن به تصوير و نمايش درآوريم و همه توانم را در قلمم جمع کردم تا ، هر چه بهتر زندگي، شهادت و آزادگي اين غيور مردان سرزمين نخل و آفتاب را به تصوير بکشم .

بشيري در پايان مراتب سپاس خود را از حمايت هاي بي دريغ سردار " دکتر منتظرالمهدي " معاون اجتماعي ناجا و جناب آقاي " صفي پور " سرپرست اداره امور هنري و مناسبت هابيان داشت و گفت تمام همت مان بر اين است تا مستند شهدا  با دقت و ظرافت خاص تهيه شود ، تا تاثير شگرف و مطلوب خود را در جامعه و بخصوص نسل جوان داشته باشد .

گفتني است سناريوي زندگي و شهادت شهيدان " عباسي و کره بندي " به قلم پر توان آقايان " بشيري و بخشايش " نگاشته شده است .#