تقویت صفا و صمیمیت در سازمان قضایی نیروهای مسلح۱۲۱۲ نظر

تقویت صفا و صمیمیت در سازمان قضایی نیروهای مسلح

تقویت صفا و صمیمیت در سازمان قضایی نیروهای مسلح

مهر؛ حجت‌الاسلام‌ محمدکاظم بهرامی در اولین جلسه عمومی در سال جدید در جمع کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح مرکز با اشاره به پیشرفت‌ها و اقدامات این سازمان در بخش های مختلف گفت با اجرایی شدن قانون جدید آیین دادرسی کیفری در سال جاری، تحولی در تشکیلات سازمان قضایی نیروهای مسلح رخ می‌دهد که امیدواریم بتوانیم با درایت و تدبیر در اجرایی کردن این قانون موفق باشیم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جدید به سال «دولت و ملت؛ همدلی و هم‌زبانی» گفت صفا و صمیمت یکی از نکات مثبت و برجسته کارکنان سازمان قضایی نیروهای مسلح است که تقویت آن می‌تواند موجب ارتقاء بیشتر امورات سازمان و خدمت‌رسانی به مردم شود.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح بر رفتار محترمانه با ارباب‌رجوع تأکید کرد و گفت اگرچه رفتار کارکنان سازمان قضایی با مردم تاکنون خوب بوده و کمترین گلایه را در این زمینه در کل کشور داشته ایم اما حتی یک رفتار نامناسب می‌تواند موجب خدشه دار شدن چهره سازمان شود.

وی افزود بر اساس قوانین و مقررات، مجازات مجرمین توسط قانون تعیین‌شده و به‌هیچ‌وجه کسی اجازه کوچک‌ترین بی‌حرمتی و رفتار تحقیرآمیز نسبت به متهمین و مجرمین را ندارد.

حجت‌الاسلام‌ بهرامی در بخش دیگری از سخنانش بابیان این‌که با اراده خداوند، طبیعت در بهار زنده می‌شود، افزود قرآن از زنده شدن طبیعت این نتیجه را می‌گیرد که انسان‌ها بعد از مردن، دوباره احیاء می‌شوند و این آیات و نشانه‌ها موجب عبرت است.

وی گفت خداوند در قرآن کریم از همه‌ی ابناء بشر خصوصاً مؤمنین این انتظار را دارد که به‌سوی خوبی‌ها حرکت کنند و در خیرات و کارهای نیک از همدیگر سبقت بگیرند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح، انقلاب اسلامی را حاصل تحول ملت ایران برشمرد و افزود انقلاب اسلامی همانند درخت طیبه‌ای است که ریشه‌های آن در زمین استوار است و آثار و برکات آن در هرزمانی بروز می‌کند و اکنون مشاهده می‌کنید که جمهوری اسلامی ایران چگونه در تحولات جهانی نقش‌آفرینی می‌کند.