عيدي پليس ويژه به نوجوان سرطاني۱۲۱۲ نظر

عيدي پليس ويژه به نوجوان سرطاني

عيدي پليس ويژه به نوجوان سرطاني
 

پايگاه خبري پليس ،"امير حسين خوش بين" با مادرش در خانه‌اي استيجاري در محله "بهشتي" شهرستان قائم‌شهر زندگي مي‌کند او استعداد عجيبي در پينگ‌پنگ دارد و آرزويش حضور در يگان ويژه و نوپو بود که باهمت فرمانده يگان ويژه  استان مازندران، اميرحسين به آرزويش رسيد و در لباس نيروهاي نوپو در جمع نيروي‌هاي يگان ويژه قرار گرفت.

نوجوان مازندراني شايد تا ديروز فکرش را نمي‌کرد که روزي لباس نيروهاي يگان ويژه را به تن کند، اما وقتي فرمانده يگان ويژه مازندران با لباس مخصوص نوپو به ديدار وي رفت، شادي را مي‌شد در چهره‌اش ديد؛ پسري که تا پيش‌ازاين خجالتي و سربه زير بود، با پوشش يگان ويژه نتوانست خوشحالي‌اش را پنهان کند.

"اميرحسين" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت از اينکه آرزوي ديرينه ام در پيوستن به نيروي يگان ويژه پليس محقق شد خوشحالم و اميدوارم نيروي خوبي براي اين يگان باشم و بتوانم به مردم خدمت کنم.

برآورده کردن آرزوي يک بيمار يک اقدام خداپسندانه است

سرهنگ "يحيايي" فرمانده يگان ويژه مازندران با مثبت ارزيابي کردن اين اقدام، گفت جدا از پروسه اداري براي انجام اين طرح، احساس خرسندي داشتيم از اينکه اين نوجوان را از نزديک ببينم، چراکه خيلي از مردم تا از نزديک با اين افراد وزندگي‌شان روبه‌رو نشوند، درد و رنج خانواده‌هاي اين بيماران برايشان محسوس نمي شود .

وي با بيان اينکه خوشحالي چهره مادر اميرحسين، موجب رضايت قلبي و خرسندي کارکنان يگان ويژه شد، افزود اين اقدام علاوه بر خداپسندانه بودن آن به خصوص در اين ايام، توانست عيدي خوبي به او باشد.

يحيايي بيان کرد توان جسمي بيمار نيز بايد جوابگو داروهاي سنگين درماني باشد لذا حضور اميرحسين در يگان ويژه موجب شد تا کمتر احساس انزوا و تنهايي را تجربه کند.

سرهنگ يحيايي ضمن ابراز اميدواري بر بهبود بيماري اميرحسين، خاطرنشان کرد متأسفانه بسياري از مردم دامنه ديدشان نسبت به بيماري سرطان وسيع نيست، و در مواجه با يک فرد سرطاني برخورد مناسبي ندارند که اين براي فرد بيمار بخصوص کودک بسيار سخت و ملال‌آور است.

فرمانده يگان ويژه مازندران در ادامه ضمن ابراز اميدواري از تکرار اين‌گونه اقدامات در جامعه، گفت اميدواريم با بهبودي کامل اميرحسين ، وي در آينده فرد مفيدي براي جامعه باشد.