فان خال: با قهرمانی در جام حذفی فصل موفقی خواهیم داشت۱۲۱۲ نظر

فان خال: با قهرمانی در جام حذفی فصل موفقی خواهیم داشت

فان خال: با قهرمانی در جام حذفی فصل موفقی خواهیم داشت

سرمربی منچستریونایتد می گوید تیمش با قهرمانی در جام حذفی فصل موفقی را پشت سر خواهد گذاشت.

به گزارش ایسنا و به نقل از ساکرنت، منچستریونایتد این فصل امیدوار است با قهرمانی در جدول حذفی به یک عنوان قهرمانی برسد. یونایتدها امشب در دیدار رفت نیمه نهایی جام حذفی به دیدار اورتون خواهد رفت.

لوئیس فان خال سرمربی منچستریونایتد پیش از دیدار تیمش برابر اورتون یادآور شد فکر می کنم قهرمانی یعنی اینکه شما فصل خوبی داشتید. برای من هم خیلی مهم است تیمم بتواند در جام حذفی به قهرمانی برسد. با وجود این می تواند فصل را با موفقیت به پایان برساند. البته این را به خوبی می دانم که برای باشگاه کسب سهمیه لیگ قهرمانان از اهمیت بالایی برخوردار است و باعث می شود جایگاه تیم در بین تیم های برتر حفظ شود.

سرمربی هلندی ادامه داد قهرمانی در منچستریونایتد جایگاه ویژه ای دارد. این تیم در طول سالیان اخیر، بارها به قهرمانی رسیده است و این‌بار نیز باید سنت را در نظر بگیریم و به خاطر باشگاه و هواداران بتوانیم این مسیر را ادامه دهیم و به قهرمانی برسیم. در بازی برابر اورتون به هیچ وجه این تیم را دست‌کم نمی گیریم. درست است که آنها با 4 گل برابر لیورپول شکست خوردند ولی این به این معنا نیست که آنها تیم ضعیفی هستند. ما نیز در لیگ برتر برابر آرسنال شکست خوردم ولی در بازی بعدی توانستیم به برتری برسیم. آنها نیز می خواهند به قهرمانی برسند و دوست ندارند یک ناکامی دیگر را تجربه کنند و به همین خاطر انگیزه های زیادی دارند.

انتهای پیام