بررسی آماری عملکرد دو مهاجم پرسپولیس طارمی بهتر است یا بنگستون؟۱۲۱۲ نظر

بررسی آماری عملکرد دو مهاجم پرسپولیس طارمی بهتر است یا بنگستون؟

بررسی آماری عملکرد دو مهاجم پرسپولیس طارمی بهتر است یا بنگستون؟

وبسایت رسمی برنامه نود - طارمی آقای گل لیگ برتر تا این لحظه است اما بنگستون هم فوق العاده کار کرده این موضوع را آمار دقایق و گل های زده او ثابت می کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، در سیستم برانکو ایوانکوویچ تنها یک مهاجم هدف وجود دارد و مهاجمان کناری باید با سرعت زیاد و رفت و برگشت های فوق العاده به این مهاجم کمک کنند که این کار را معمولا احمدزاده، عالیشاه و علیپور انجام می دهند و بنگستون روی نیمکت نگاه می کند، اما همین بنگستون تاکنون ۷ گل زده است در همان دقایق کمی که به میدان آمده. در آنسو طارمی که مثل مارماهی در هجده قدم حریف می پیچد و پنالتی می گیرد و گل می زند ۱۶ گل زده است.

پرسش این است که کدام یک از این دو مهاجم بهتر هستند؟ پاسخ به این پرسش را می توان با آمار بررسی کرد.

بنگستون ۶۴۰ دقیقه بازی کرده و هفت گل زده است اما طارمی ۱۹۹۴ دقیقه به میدان رفته و ۱۶ گل زده است. طارمی با این آمار، هر ۱۲۴.۶ دقیقه یک گل زده است اما بنگستون هر ۹۱.۴ دقیقه یک گل زده است. در واقع آمار گلزنی بنگستون تقریبا می شود هر بازی یک گل اما طارمی با این محاسبات هر یک بازی و سی دقیقه یک گل به ثمر رسانده است.

آمار طارمی عالی اما آمار بنگستون فوق العاده است. البته واقعیت این است که این آمار فقط ریاضی است و نوع استفاده مربی از این بازیکنان بیشتر باید مورد نظر قرار بگیرد، چرا که برخی بازیکنان هستند که به عنوان بازیکن ذخیره به میدان می آیند و عالی عمل می کنند و همان بازیکنان اگر از اول در مسابقات به میدان بروند ممکن است در نهایت آمار گلزنی هایشان ضعیف تر باشد.

 

2051