معني اين گفته‌ها وعده قهرماني نيست آقاي برانکو؟۱۲۱۲ نظر

معني اين گفته‌ها وعده قهرماني نيست آقاي برانکو؟

معني اين گفته‌ها وعده قهرماني نيست آقاي برانکو؟

معني اين گفته‌ها وعده قهرماني نيست آقاي برانکو؟خبرآنلاين/ برانکو ايوانکوويچ که بارها اعلام کرده بود پرسپوليس را قهرمان مي کند عنوان کرده که هرگز اين قول را نداده است.
ليگ برتر به پايان رسيد و پرسپوليس به دليل تفاضل گل کمتر نسبت به استقلال خوزستان نتوانست جام قهرماني را بالاي سرش ببرد.فارغ از تمام اشتباهات بازيکنان اين تيم از دروازه بان گرفته تا مدافعان و مهاجمان بايد گفت که اين تيم پتانسيل قهرماني را داشت.حتي خود برانکو هم اين موضوع را فهميده بود و تقريبا از هفته ششم به بعد بود که در خلال صحبت هايش پاي قهرماني را به ميان کشيد.
جست و جوي کوتاهي دراينترنت به شما اين امکان را مي دهد که مصاحبه هاي چند ماه قبل برانکو را پيدا کنيد.همان مصاحبه هايي که قبل از تمرين،در نشست هاي خبري و در کنفرانس بعد از بازي انجام مي داد و سرمربي کروات پرسپوليس با اطمينان حرف از قهرماني مي زد.
حالا مشخص نيست که چرا برانکو در گفت و گو با يکي از روزنامه هاي ورزشي منکر اين قضيه شده است و گفته «نه فصل قبل و نه فصلي که پيش رو است قول قهرماني نداده و نمي دهم.»
برانکو بارها و بارها و نه تنها در خبرآنلاين،بلکه در گفت و گو با رسانه هاي ديگر هم حرف از قهرماني زده بود.او گفته بود که برنده دربي قهرمان ليگ برتر مي شود.اتفاقا پرسپوليس دربي را هم برد اما قهرمان ليگ برتر نشد! آقاي برانکو آيا معني حرف هايي که زده ايد وعده براي قهرماني نبود؟

منبع خبرآنلاين