مديرعامل ايران خودرو: شرکت مشترک ايران خودرو و پژو از خرداد آغاز به کار مي‌کند۱۲۱۲ نظر

مديرعامل ايران خودرو: شرکت مشترک ايران خودرو و پژو از خرداد آغاز به کار مي‌کند

مديرعامل ايران خودرو: شرکت مشترک ايران خودرو و پژو از خرداد آغاز به کار مي‌کند

مديرعامل ايران خودرو  شرکت مشترک ايران خودرو و پژو از خرداد آغاز به کار مي‌کندتسنيم/ مديرعامل ايران خودرو با بيان اينکه در حال حاضر اين شرکت تصميم به افزايش قيمت دنا و تندر ۹۰ اتوماتيک ندارد، گفت سالن‌هاي توليد مشترک ايران خودرو و پژو آماده شده و از خردادماه کار شرکت آغاز مي‌شود.
هاشم يکه‌زارع در رابطه با آخرين جزئيات فعاليت شرکت مشترک ايران خودرو و پژو که قرار است چند محصول جديد را توليد و راهي بازار کند، اظهار داشت در حال حاضر سالن‌هاي توليد آمده شده و از خردادماه کار شرکت آغاز مي‌شود.
وي در پاسخ به اينکه آيا طرف فرانسوي در انتقال پول به ايران مشکلي ندارد، گفت با توجه به اينکه آنها فعاليت خود را ادامه مي‌دهند مي‌توان گفت که مشکلي در انتقال پول ندارند.
مديرعامل ايران خودرو در ادامه در خصوص انتقال قطعات از طرف شرکت پژو به ايران نيز افزود هنوز به مرحله ارسال قطعه به ايران نرسيده‌ايم. اولين توليد مشترک در اسفندماه انجام خواهد شد که قبل از آن به مرحله تامين قطعات آنها نيز ورود پيدا مي‌کنيم. در کنار اين موضوع مراحل ساخت داخل توليدات مشترک نيز انجام خواهد شد.
يکه‌زارع در رابطه با تغييرات قيمتي دو محصول اين شرکت که اخيراً توسط شوراي رقابت قيمت آنها آزاد شده است، اظهار داشت اين دو محصول رقباي متعددي را در سطح بازار دارند و شوراي رقابت تصميم گرفت قيمت آنها آزاد شود. البته در حال حاضر ايران خودرو تصميم به افزايش قيمت دنا و تندر 90 اتوماتيک ندارد. در مورد قيمت ساير محصولات نيز تابع دستورالعمل شوراي رقابت هستيم.منبع تسنيم