عدم صدور مجوز دفن پیکر حبیب در امامزاده محمد رامسر حبیب در محوطه مسجد قدس آرام گرفت۱۲۱۲ نظر

عدم صدور مجوز دفن پیکر حبیب در امامزاده محمد رامسر حبیب در محوطه مسجد قدس آرام گرفت

عدم صدور مجوز دفن پیکر حبیب در امامزاده محمد رامسر حبیب در محوطه مسجد قدس آرام گرفت

اجازه تدفین پیکر «حبیب» (خواننده قدیمی) در امامزاده محمد(ع) رامسر صادر نشد به همین دلیل پیکر او عصر امروز در محوطه مسجد قدس کتالم رامسر انجام شد.
به گزارش عصرایران به نقل از "موسیقی ما"، حبیب محبیان معروف به حبیب خواننده قدیمی دیروز جمعه به دلیل بیماری قلبی در یکی از روستاهای رامسر درگذشت.

 پیکر «حبیب» ظهر امروز شنبه پیش از سردخانه به منزل شخصی او منتقل شده به دلیل ازدحام جمعیت، ورود جنازه به داخل حیات خانه میسر نشد و مراسم تشییع از جلوی خانه صورت گرفت.

 اجازه دفن پیکر حبیب در امامزاده محمد(ع) کتالم صادر نشد.
پیکر حبیب در مزار ابدی‌اش واقع در محوطه مسجد قدس کتالم به خاک سپرده شد.
احمدرضا (پسر بزرگ حبیب) درباره دلیل دفن حبیب در رامسر به خبرنگار موسیقی ما گفت «انتقال و دفن پیکر پدرم در تهران کار سختی بود. درباره دلایل اصلی نمی‌توانم فعلاً چیزی بگویم.» او همچنین درباره دلیل فوت حبیب گفت «پزشکی قانونی مرگ پدرم را طبیعی اعلام کرده. در این مورد هم طی دو ماه آینده اظهارنظر دقیق‌تری خواهیم کرد.»«مهدی کرد» و «محمود» که به ترتیب به عنوان تهیه‌کننده و محافظ با زنده‌یاد پاشایی همکاری داشتند در مراسم امروز حضور پیدا کرده و درباره این حضور گفتند «مرحوم حبیب در مراسم مرتضی حضور پیدا کرده بود و ما وظیفه داشتیم برای ادای دین اخلاقی امروز اینجا حاضر شویم.» همسر حبیب نیز ضمن قدردانی از حضور آنان گفت «مرتضی پاشایی همیشه در قلب ما بوده و حبیب به هنر او اعتقاد داشت.»همسر حبیب در پاسخ به سوالی در خصوص حضور فرزندش «محمد» در ایران گفت «محمد برای مراسم هفتم به تهران می‌آید.»این گزارش با تصاویر و توضیحات جدید به روز می‌شود.