کشتی آزاد جام سرکیسیان سه نماینده ایران پنجه در پنجه حریفان می اندازند۱۲۱۲ نظر

کشتی آزاد جام سرکیسیان سه نماینده ایران پنجه در پنجه حریفان می اندازند

کشتی آزاد جام سرکیسیان سه نماینده ایران پنجه در پنجه حریفان می اندازند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد جام استفان سرکسیان روزهای 5 و 6 تیر ماه در شهر «واندازور» ارمنستان برگزار می شود.
در وزن 86 کیلوگرم که 14 نفر حضور دارند، «علیرضا کریمی» در دور نخست به مصاف «کومیکه آلاداشویلی» از گرجستان می رود و در صورت پیروزی بر این کشتی گیر در دور بعد با برنده دیدار «ادگار سرگیسیان» از ارمنستان و «آرسن علی موسی علی اف» از روسیه می رود.
«ولادیسلاو والیف» از روسیه نیز در گروه کریمی حضور دارد.
در وزن 125 کیلوگرم که 10 نفر حضور دارند، «کمیل قاسمی» در دور نخست مقابل «وایچیک یقیزاریان» از ارمنستان مسابقه می دهد و در صورت برتری بر این کشتی گیر، در دور دوم با برنده دیدار «گئورگی ساکانالیدزه» و «ماموکا کوردزیا» از گرجستان مبارزه می کند.
در همین وزن پرویز هادی، پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم به مصاف «والری بیدویف» از روسیه می رود و در صورت برتری بر این حریف، در مرحله نیمه نهایی با برنده مسابقه «لوان بریانیدزه» از ارمنستان و «دانیلو کارتاویل» از اوکراین روبرو می شود.
در روز نخست این مسابقات نیز میثم نصیری در وزن 65 کیلوگرم و امیر محمدی در وزن 97 کیلوگرم به مدال نقره دست یافتند و رضا اطری در وزن 57 کیلوگرم پنجم شد.
رده بندی نفرات برتر چهار وزن نخست این رقابت ها به شرح زیر است
57 کیلوگرم 1- گاریک بارسقیان (ارمنستان) 2- بدرالدین گاسانگوسین (روسیه) 3- گاریک ماناتساکانیان (ارمنستان) و رسول ماشوزوف (روسیه)
65 کیلوگرم 1- آلان گوگایف (روسیه) 2- میثم نصیری (ایران) 3- ناریک سیرونیان (ارمنستان) و ایوان فیلیپ اف (روسیه)
74 کیلوگرم 1- کاخابر خوبژتی (روسیه) 2- آلان زاسیف (روسیه) 3- ارسلان بوداژاپوف (روسیه) و جامبر کولاشویلی (گرجستان)
97 کیلوگرم 1- گئورگی کتویف (ارمنستان) 2- امیر محمدی (ایران) 3- عمر گوسوشویلی (گرجستان) و رنات کاچمازوف (روسیه)
ورزشی**1067**1545