فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران: امر به معروف محور اصلی همایش سپاه است۱۲۱۲ نظر

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران: امر به معروف محور اصلی همایش سپاه است

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران: امر به معروف محور اصلی همایش سپاه است

به گزارش ایرنا، سردار محمد پاکپور روز چهارشنبه در همایش فرماندهان و مسئولان عالی رتبه نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مشهد افزود برگزاری کمیسیون های تخصصی و دوره های تربیت و تعالی بصیرت افزایی از جمله برنامه های این همایش است.
وی اظهار کرد در این دوره ها بر تقویت قوای روحی و جسمی در حوزه های اعتقادی، بصیرتی، نظامی و انتظامی تاکید می شود.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز در این همایش گفت دفع سلطه در درون جامعه اسلامی باید با بهترین شیوه انجام شود اما دفع سلطه دشمن و برخورد با دشمن باید با نهایت جدیت و قاطعیت باشد.
حجت الاسلام محمد هادی رضایی افزود اگر مدیران جامعه اسلامی در مقابل بوجود آورندگان چندگانگی در میان امت اسلامی به گونه ای برخورد کنند که باعث درگیری شود، این درگیری ها برای نظام گران تمام خواهد شد.
وی اظهار کرد برخورد ما در برابر انسان های فریب خورده و جاهل نباید بر اساس بیرون کردن رقیب از صحنه باشد بلکه همان گونه که در روایات آمده است باید این زشتی و بدی را با نیکی رفع کنیم.
وی با بیان اینکه عفو و گذشت از ویژگی های خداوند است و قید و شرطی ندارد گفت پیامبر اسلام (ص) فردی را که در خباثت سابقه منحصر به فرد داشت بخشید و خانه اش را امن قرار داد لذا باید در درون جامعه اسلامی مواردی از این دست با رافت و بخشش همراه باشد.
همایش یک روزه فرماندهان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور 400 نفر از فرماندهان و مسئولان عالی رتبه این نیرو در مشهد برگزار شده است.
7507 / 6053/ 6075