تصاویر و اطلاعاتی جدید از نسخه‌های بازسازی شده Dead Rising۱۲۱۲ نظر

تصاویر و اطلاعاتی جدید از نسخه‌های بازسازی شده Dead Rising

تصاویر و اطلاعاتی جدید از نسخه‌های بازسازی شده Dead Rising

تصاویر و اطلاعاتی جدید از نسخه‌های بازسازی شده Dead Rising

چند روز پیش بود که شرکت کپکام، رسما در دست ساخت بودن نسخه‌های بازسازی شده ۳ بازی از سری Dead Rising را تایید کرد. برای تماشای تصاویر و مرور تازه‌ترین اطلاعات پیرامون این عناوین، با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

سه بازی که کپکام اعلام کرده است آنها را بازسازی می‌کند عبارتند از Dead Rising 2 ،Dead Rising 1 و Dead Rising 2 Off the Record. عناوین نامبرده شده برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شوند و رایانه‌های شخصی، فقط نسخه اول را دریافت می‌کنند.

بار دیگر فروشگاه ایکس‌باکس در لو دادن اطلاعات، خود را بسیار ارزشمند نشان داده است. با توجه به اطلاعات درج شده به نظر می‌رسد، تمامی نسخه‌های بازسازی شده در ۱۳ سپتامبر (مصادف با ۲۳ شهریور) عرضه خواهند شد. علاوه بر تاریخ انتشار، حجم باندل نیز در فروشگاه ایکس‌باکس درج شده که ۸ گیگابایت است.

این عناوین قدیمی صرفا زمینه سازی‌هایی برای آمدن بازی اصلی یعنی Dead Rising 4 در تعطیلات کریسمس امسال هستند. به موجب قراردادی که بین کپکام و مایکروسافت بسته شده است، Dead Rising 4 ابتدا برای رایانه‌های شخصی (از طریق فروشگاه ویندوز) و ایکس‌باکس وان خواهد آمد؛ سه ماه بعد امکان تهیه این بازی از طریق استیم میسر می‌شود دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ هم می‌توانند جدیدترین عنوان در سری بازی Dead Rising را یک سال بعد تجربه کنند.

در انتها نظر شما را به تماشای تصاویری از هر سه بازی جلب می‌کنیم

Dead Rising 1

dead-rising-remaster dead-rising-remaster-2 dead-rising-remaster-3

Dead Rising 2

dead-rising-2-remaster dead-rising-2-remaster-2 dead-rising-2-remaster-3
dead-rising-2-remaster-4 dead-rising-2-remaster-5

Dead Rising 2 Off the Record

dead-rising-2-otr-remaster dead-rising-2-otr-remaster-2 dead-rising-2-otr-remaster-3
dead-rising-2-otr-remaster-4 dead-rising-2-otr-remaster-5
∎​