استقبال گسترده قشقایی‌های مقیم یاسوج از تیم قشقایی شیراز پیش از مصاف با زاگرس۱۲۱۲ نظر

استقبال گسترده قشقایی‌های مقیم یاسوج از تیم قشقایی شیراز پیش از مصاف با زاگرس

استقبال گسترده قشقایی‌های مقیم یاسوج از تیم قشقایی شیراز پیش از مصاف با زاگرس

فارس از یاسوج، عصر امروز کاروان ورزشی قشقایی شیراز برای مصاف با تیم زاگرس یاسوج وارد این شهر شد و مستقیما برای اسکان به مجموعه هتل آزادی یاسوج عزیمت کردند.

تیم فوتبال قشقایی در بدو ورود به شهر یاسوج مورد استقبال گسترده قشقایی‌های مقیم یاسوج قرار گرفت و آنها نسبت به بازیکنان هم ایلی خود ابراز احساسات کردند.

همچنین قرار است جمعه صبح هواداران قشقایی شیراز با حضور در هتل آزادی یاسوج این تیم را برای حضور در ورزشگاه تختی شهر یاسوج همراهی کنند.

به گزارش فارس؛ استان فارس و شهر شیراز موطن بسیاری از مردمان ایل قشقایی است و ترک‌زبانان قشقایی در سطح این استان پراکنده بوده و نیروی مستعد آنها نیز در ادارات و دستگاه‌های مختلف مشغول به خدمت هستند.

بزرگان این ایل به فکر تشکیل تیم فوتبال افتاده و تیمی منسجم را وارد لیگ دسته دوم فوتبال کشور کرده‌اند که که با مربیگری اصغر اکبری و حضور چند بازیکن نامی در اولین سال حضور توانست در جام حذفی فوتبال کشور دست به کاری بزرگ زده و تیم پرسپولیس را از گردونه مسابقات حذف کند.

اما این تیم تنها یک هفته بعد از دیدار تاریخی خود با پرسپولیس تهران از تیم نفت و گاز گچساران در لیگ دسته دوم فوتبال کشور شکست را پذیرا شد.

تیم قشقایی شیراز قرار است فردا جمعه، ساعت 14.30 دقیقه در ورزشگاه تختی یاسوج به مصاف تیم زاگرس این شهر برود ضمن اینکه پیروزی هر یک از تیم‌ها موجب بالا رفتن در جدول رقابت‌ها خواهد شد.

انتهای پیام/2571/ر20/

∎​