مسابقه مقاله‎نویسی و انشای نماز در خرمشهر برگزار می‌شود۱۲۱۲ نظر

مسابقه مقاله‎نویسی و انشای نماز در خرمشهر برگزار می‌شود

مسابقه مقاله‎نویسی و انشای نماز در خرمشهر برگزار می‌شود

حسن صالحیان، مدیر دارالقرآن امام علی(ع) اداره آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از خوزستان، از برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی با موضوع نماز در این شهرستان خبر داد و گفت این مسابقه ویژه دانش‌آموزان مقاطع متوسطه اول و دوم شهرستان و معلمان و همکاران اداره آموزش و پرورش شهرستان است.

وی با اشاره به اینکه مسابقه دانش‌آموزان با ارائه انشا در رابطه با نماز و همکاران و معلمان نیز با ارائه مقالات نماز برگزار می‌شود، افزود مهلت ارسال این آثار به مسابقات از شنبه 29 آبان‌ماه آغاز شده است و تا پایان هفته جاری ادامه می‌یابد.

صالحیان با بیان اینکه این مسابقه برای اولين بار است که در شهرستان برگزار می‌شود، گفت تاکنون بیش از 60 اثر به دبیرخانه اين مسابقات ارسال شده است.

مدیر دارالقرآن امام علی(ع) اداره آموزش و پرورش شهرستان خرمشهر ادامه داد داوری این آثار بر عهده تعدادی از استادان معارف دانشگاه‌های خرمشهر است و نفرات برتر این مسابقات در جمعه 19 آذرماه همزمان با سالروز آغاز امامت حضرت مهدی(عج) معرفی و تقدیر خواهند شد.

وی همچنین از برگزاری مسابقه کتابخوانی به مناسبت هفته کتابخوانی در این شهرستان خبر داد و گفت این مسابقه با همکاری ستاد اقامه نماز شهرستان خرمشهر برگزار می‌شود و زمان برگزاری آزمون نیز پایان آذرماه اعلام شده است.

صالحیان گفت منبع این مسابقه کتاب «شیوه‌های دعوت به نماز» حجت‌الاسلام و المسلمين قرائتی است و آزمون آن نیز به صورت چهار گزینه‌ای برگزار می‌شود و نفرات برتر آن نیز در جشن آغاز امامت حضرت مهدی(عج) در 19 آذرماه معرفی خواهند شد.