آزمون قرآن و عترت برای ترویج مفاهیم قرآنی برگزار می‌شود حضور 6 هزار کارمند دولت در آزمون قرآن و عترت۱۲۱۲ نظر

آزمون قرآن و عترت برای ترویج مفاهیم قرآنی برگزار می‌شود حضور 6 هزار کارمند دولت در آزمون قرآن و عترت

آزمون قرآن و عترت برای ترویج مفاهیم قرآنی برگزار می‌شود حضور 6 هزار کارمند دولت در آزمون قرآن و عترت

حجت الاسلام محمد باقر کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار آناج در ارومیه با بیان اینکه پانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در 3 بخش کتبی، شفاهی و کارکنان دولت درحال برگزاری است، ابراز داشت این آزمون در رده‌های سنی زیر 12و بالای 12سال با حضور یک هزارو 800 نفر در دو بخش کتبی و شفاهی برگزار می‌گردد که بعد از اتمام مسابقه به افراد برتر جوایزی از جمله کمک هزینه سفر به مکه مکرمه، عتبات عالیات و مشهدمقدس اهداء خواهد شد.

وی افزود کارکنان دولت در بخش حفظ، قرائت و فهم سوره صف شرکت خواهند کردند که در صورت قبولی 28 ساعت تشویقی ضمن خدمت در پرونده‌ی اداری آنها ثبت خواهد گردید.

مدیرکل ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی با اشاره به شرکت حدود 6 هزار کارمند استان در این مسابقات، عنوان کرد  از لحاظ تعداد نفرات شرکت کننده بعد از استان البرز در جایگاه دوم حضور داریم و این بیانگر اهمیت و توجه به قرآن در میان شاغلین دولتی استان می‌باشد.

وی درمورد هدف برگزاری مسابقات بیان داشت  ترویج مفاهیم قرآنی و همچنین شناسایی افراد علاقه‌مند به این حوزه از اهم اهداف برگزاری می‌باشد، که امیدواریم این مسابقات با مشارکت بیشتر در سال‌های آتی هم برگزار شود.

∎​