قفل تله‌کابین و تله‌سی‌یژ قزوین شکسته شود۱۲۱۲ نظر

قفل تله‌کابین و تله‌سی‌یژ قزوین شکسته شود

قفل تله‌کابین و تله‌سی‌یژ قزوین شکسته شود

محمدرضا صدیقی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین، به تله‌کابین و تله‌سی‌یژ منطقه گردشگری زرشک و کامان اشاره و اظهار داشت این پروژه چهار ماه است که تعطیل شده و با تحقق این مهم، میلیاردها تومان سرمایه مردم قزوین بلاتکلیف رها شده است.

وی تله‌کابین و تله‌سی‌یژ شهر قزوین از بهترین تله‌کابین و تلی‌سی‌یژهای منطقه، جهان و کشور هست، عنوان کرد این پروژه از استانداردهایی که همه تله‌کابین و تله‌سی‌یژ‌های جهان دارند، برخوردار است و توقف طولانی آن معنایی ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین بیان کرد این موضوع باید به صورت جدی بررسی و پیگیری شود و نباید اجازه داد بیش از پروژه تله‌کابین و تله‌سی‌یژ این شهر متوقف شود.

صدیقی مطرح کرد از ابتدای شروع تله‌کابین و تله‌سی‌یژ منطقه گردشگری زرشک و کامان مقرر شد تا با اجرای این پروژه مکان تفریحی خوبی برای شهروندان قزوینی ایجاد شود.

* توزیع عادلانه امکانات شهری در قزوین

این مسؤول با اشاره به توزیع عادلانه امکانات شهری در قزوین اشاره کرد و گفت در این زمینه به درستی عمل نمی‌کنیم، به عنوان نمونه در شهرک مینودر بیمارستان ولایت داریم و بیمارستان دیگری هم در شهرک کوثر که نزدیک این منطقه است، مقرر شده تا ساخته شود.

عضو شورای اسلامی شهر قزوین ادامه داد این وضعیت در حالی است که در منطقه جنوب قزوین هیچ بیمارستانی وجود ندارد و مردم منطقه فوق باید در سایر نقاط شهری خدمات درمانی را از بیمارستان دریافت کنند.

صدیقی با اشاره به اینکه استان قزوین ظرفیت‌های بی‌شماری در جذب گردشگران داخلی و خارجی دارد، مطرح کرد مسؤولان با معرفی این ظرفیت‌ها می‌توانند در رونق گردشگری نقش بسزایی را ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه مصوبه معماری ایرانی و اسلامی کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر قزوین به شهرداری این شهر ابلاغ شود، تصریح کرد باید از یک نقطه‌ای در عملیاتی شدن این مصوبه اقدامات لازم را انجام دهیم و بیش از این تعلل نکنیم.

انتهای پیام/77009/ی30/

∎​